KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9895022
nr 989 5022
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, Blomsterflicka, motivet: 8 x 5, 5
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:07:07
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr